מסכמת שנה

וואו! זה מה שיש לי להגיד על השנה האחרונה. שנה עמוסה בעליות וירידות, בגעגועים לפעם ובחלומות לעתיד. שנה בה הכרתי המון אנשים- חלקם טובים ומהממים וחלקם זוועה, וזו הייתה בעיקר שנה של למידה וגילוי; דברים על עצמי, על העולם, על אנשים, על התעשייה, על מה אני אוהבת ומה אני שונאת. שנה עמוסה...
הפוסט הזה מוקדש לסגירת תקופה ארוכה ולפתיחת דף חדש בחיים.

לפני כשלוש שנים הקמתי את GALA'STYLE באופן רישמי לאחר שנים של עבודה דרך אנשים וגופים אחרים. חרטתי על ליבי שהעסק שלי יוקדש כולו לעשייה טובה ולשימוח אנשים. בחרתי להתמקד בליווי אישי ובמגע ישיר עם לקוחותיי אם בסטיילינג אישי או בקבוצות קטנות ואם באיפור. אחרי תקופה כאובה בחיי הפרטיים החלטתי שזו הדרך היחידה שלי לשרוד- לחיות דרך השמחות של החיים.
זו הייתה תקופה של ניסוי וטעייה; כמה לחשוף, מה לחשוף, מה לומר ומתי לשתוק. שלוש שנים של מלחמה חברתית-תקשורתית גדולה במטרה לשנות את מידות הבגדים בחנויות, מלחמה על דעת קהל ועל עקרונות חשובים.
אז הקמתי את העסק שכלל תחילה אותי (ואת האמא הכי מהממת בעולם שטורטרה לכל עבר), ולאט לאט הצטרפו עוד אנשים קסומים לחגיגה. מאז ועד היום צעדו במדרגות GALA'STYLE המון אנשים שהיו (וחלקם עדיין הינם) השותפים לדרך, וזה הזמן לומר חן חן;
למשפוחה שלי שספגה מטחי ביקורות מכל כיוון, לנתנאל וקנין שסטיילסט את גברי ישראל בשמנו, לרפאל קינן שמעצב ללקוחותינו את השיער, לטליה לוין אשת הסוד העוזרת האישית והמזכירה בזמנים לחוצים :), למאפרות שלי המהממות, לרונאן קפלן-הפנר איטל בציר-אלשיך ויוספה ברק על הייעוץ התקשורתי, לעיתונאים ועיתונאיות על הפרגון והקטילה, לקולגות- גם אלה שפירגנו וגם אלה שליכלכו, לרו"ח הנהדר שלנו שנשמתו יוצאת כל פעם מחדש (אוטוטו כיפור- ואז תקבל גם סליחה :)), לכל הארגונים והעסקים שפתחו בפנינו את הדלת ושיתפו פעולה, לצלמים טל רותם זיו שדה וליאת אלדר, לווילד- קאופמן שעזרו לנו ליצור אתר מרהיב, לאלעד רייכנברג, מיטל שרעבי, קורן דור, ובעיקר ללקוחות ה-מ-ד-ה-י-מ-ו-ת שבזכותן גדלנו בצורה היסטרית בשלוש שנים האחרונות. ואחרונות חביבות לכל אותן נשות סוד קסומות שהיו שם גם ברגעים הקשים לעודד, לחזק ולתמוך ובעיקר היו השפני ניסיון לכל קונספט חדש.
תודה לכל האנשים הקסומים שעזרו לי להיזכר שיש גם טוב בעולם, ותודה גם לאלו ששמו רגליים וזרקו סכניים שהזכירו לי שאסור לנוח על זרי הדפנה.

GALA'STYLE הוא שם נרדף לסטיילינג ומותג יוקרתי בזכות כולכם. אז תודה שעזרתם לי ליצור דבר כה קסום ומיוחד ומי ייתן וגם השנה נוכל להעניק שמחה ואושר ברגעים החשובים בחיים, שנגדל ביחד ונפרגן אחד לשני ושנתראה פה גם בשנה הבאה מחוייכים, מאושרים ומלאי סטייל!

גאלה