הכיני גופך (ונפשך) לקיץ...

אידאל היופי משתנה כל תקופה, והאמת, שאידאל היופי הנוכחי מטריד אותי מאוד. 100% מהלקוחות שפגשתי השבוע בייעוצי האופנה והסטיילינג האישיים לא היו מרוצות מהגוף שלהן. אף אחת מהן לא סבלה מעודף משקל, כולן מתחת למידה 40, ואף אחת מהן, ואפילו לא אחת, חשבה שהיא רזה. כולן ככולן היו בטוחות שהן שמנות. לא מלאות. לא מקומרות. שמנות!!!
זה מדאיג אותי ומצער אותי. עד כמה התפיסה החברתית של נשים יכולה להיות מעוותת??? הכיצד יתכן שנשים, בגילאים שונים, אמהות, קרייריסטיות, ואף אחת מהן לא מרגישה טוב עם המראה שלה???
את כולן שאלתי מה דעתן על מרלין מונרו. התשובות נעו בין "מהממת", "סקסית", "טוב זה משהו אחר לגמרי", "כובשת", "נשית".
כששאלתי למה, קיבלתי גם כן שלל תשובות, אך כולן סובבו סביב קימוריה של גברת מונרו. ואז, עם כל אחת בנפרד (במפגשים אישיים לא בקבוצה), התחלנו לבחון את הגוף שלהן. הסתכלנו על החזה, על הישבן, על הבטן, על הצוואר, על הרגליים... בחנו ביחד, רק הלקוחה, אנוכי והמראה את מבנה גופה. פתאום הדברים נראו הרבה יותר טוב. פתאום, כשכל אחת הסתכלה במראה הישבן התגלה כלא כל כך גדול. גם הבטן והאגן. והחזה גם בסדר. פתאום הכל הפך ל"בסדר". 
היו כאלה שהגוף אפילו הפך אצלן ל"מהמם" ו"מושלם". פתאום נפל להן האסימון שהן דווקא אוהבות ורוצות להיראות יותר כמו מרלין מונרו מאשר קייט מוס בתקופת ההירואין שיק. לפתע כל הפגמים שהיו בתחילת הפגישה שלנו הפכו לאזורים יפים. וכל זה קרה רק מלעצור ולהביט במראה...

הדיווחים השונים באינטרנט משערים כי מרלין מונרו הייתה במידה 42-44, שזה ללא ספק לא שמנה. מונרו הייתה אישה מקומרת, עם המון ביטחון עצמי וסקסיות מטורפת. מונרו היא אייקון אופנה ברחבי תבל והיא ההוכחה שאישה היא יפהפייה גם כשהיא לא מידה 0. 
אז רגע לפני שאתן מלקות את עצמכן שוב ובוחרות בדיאטת כאסח לקראת הקיץ, תציצו כאן בתמונות בבקשה, תחשבו מה יותר מתאים לכן ואז תציצו במראה...

גם לה לא היו קוביות בבטן

ישבן. כן, יש כזה לכולן!מראה של גופה מהלכת. אם זה בריא אז אני מעדיפה להיות "חולה".

קייט מוס בפרסומת לבושם של קלווין קליין