מאוהבת בסטייל של תל אביב

לשמור על חיי חברה ולנהל עסק בו זמנית זו משימה ממש ממש ממש לא פשוטה עבורי! כל מי שמכיר אותי יודע שאני אדם טוטאלי- וכשיש לך עסק, אתה בעיקר "קבור" בו. אז אחרי אי אילו ריבים, ויכוחים, דרמות והרבה אקשן, נפלה החלטה קבוצתית, שפעם בחודש כולם לוקחים חופש בשישי בבוקר, ונפגשים לברקפסט של קישקושים, ריכולים ועדכונים. אז בשישי האחרון הצלחנו סוף סוף להיפגש לדייט. קבענו במקום אינטימי העונה לשם 'דגנית ושבעת הגמדים'. מדובר בבית קפה- מסעדה בדרום תל אביב. האמת, לא ידעתי בכלל על קיום המקום והייתי בטוחה שיקח לי שעות למצוא את הרחוב. אז כמו ילדה טובה, לקחתי מקדם בטחון, ואחרי שגיליתי שגם הגמדים וגם דגנית ממש קלים למציאה (י.ל. פרץ ממש צמוד לרחוב העלייה), יצא שהגעתי ראשונה... התיישבתי לי לחכות לשאר הפרגיות ובהיתי באנשים החולפים.

תל אביב אהובתי
אם יש משהו שאני אוהבת כל כך בתל אביב זה את מגוון האנשים הכל כך שונים ומגניבים שיש בעיר הזו. מבחינתי חופשה זה לשבת בבית קפה מבוקר עד ערב ולצפות בסטיילינג של כל אחד ואחת מהעוברים והשבים. וכך עשיתי, אמנם לא מבוקר עד ערב, אבל במשך 3 שעות, ישבתי בבית קפה של דגנית וגיליתי עולם חדש... בעוד הינני בטוחה שמדובר באזור של עובדים זרים, לא נתקלתי ולו בעובד זר אחד. מדובר בשכונה שמתפתחת לפנינה מיוחדת, ובהתאם לכך, מגוון אנשים, במגוון גילאים חלפו על פניי.

בלסתי וצילמתי
אחרי שהוקסמתי עמוקות גם מפינת החמד של דגנית וגמדיה ומהאנשים החולפים, התייצבו חברותיי היקרות (שהואילו בטובן להתעורר ולאחר...) והזמנו ארוחת בוקר הונגרית. מסתבר שבבית קפה הזה יש 'מועדון ארוחת בוקר' כל שישי- כל שבוע משהו אחר. הפעם טסנו להונגריה, ומסתבר שהאוכל ההונגרי הוא משו משו. אז אחרי שמילאתי קיבתי החלטתי שאני חייבת, אבל ממש ממש חייבת לצלם וליצור פוסט על אנשי העיר. אז בין ריכול על אה וקישקוש על דה, עצרתי אנשים- צילמתי וגם קצת חקרתי, וזה מה שיצא;

תכירו את דגנית כהן, בעלת הבית קפה-מסעדה 'דגנית ושבעת הגמדים' והידיים שמאחורי ארוחת הבוקר המפנקת שלי....
שמלה; כותון, שרשרת מהממת; מבומביי, והנעליים שהיפנטו אותי; הזמנה מיוחדת משומייקר

דני (בלי שם משפחה- סטייל מדונה) שהדליק אותי עם המשקפיים ההורסים שלו.
המשקפיים נקנו בשוק הפשפשים בסידני...

שרה סימון חמקה ממני פעמיים עד שקמתי לעצור אותה :) (יותר נכון א' הסתערה עליה)
אהבתי שיש לה הצהרה מאוד ברורה בהופעה שלה
הנעליים; נעלי מנגו, תיק; מחנות כלשהי ברחובות...

כאחוזת דיבוק בהיתי בלי סוף בתיק המהמם של אורי וינוקור
התיק; משוק הפשפשים, הנעליים; מפאת גילן הוא כבר לא זוכר מאיפה..., כובע; ברלין

וזוג החברות הכה מדליקות הן עידית ודליה ש'דפקו' הופעה שאי אפשר להתעלם ממנה
מימין באדום עידית; משקפיים; דיור, ז'קט; גרמניה, נעליים; נעלי מנגו, תיק; מהארץ
משמאל דליה; כובע; צפון איטליה, משקפי שמש; ורסאצ'ה מלפני 40 שנה, תיק; צ'ארטי לונדון, נעליים; מלפני 40 שנה...

אהה כן... סתם שתקנאו- זה המקום המדליק והברקפסט ההונגרי... הכי יאמי

ותודה לא' שרדפה אחרי האנשים וצילמה בלי סוף :)