רנואר 2014- השטיח האדום (מי לבשה מה ולמה)

זה הזמן לוידוי קל; מאז שפתתי את ביה"ס לסטיילינג החיים שלי קבורים שם. אני כל היום עסוקה סביב העסק (לגיטימי והגיוני- וכל עצמאי יבין זאת), אז כאשר קיבלתי את ההזמנה לתצוגת האופנה של רנואר וגיליתי שמועד החגיגה לא נופל לי על עבודה (בניגוד לקסטרו), החלטתי שאין מצב שאני לא מגיעה. למה? כי זו הזדמנות נהדרת עבורי לפגוש הרבה חברים וחברות שלא היה לי זמן להתראות איתם בחודשים האחרונים (כבר ציינתי שאני קבורה בעסק?), וזו בהחלט גם הזדמנות להתלבש בכיף, כמו שאני אוהבת, מבלי שאנשים ברחוב ידפקו מבטים של "WTF???", כי בתצוגות, בניגוד לחיי היום-יום ברחוב, אני מרשה לעצמי לעוף עם המראה בלי להתחשב באף אחד, בדיוק כמו שבא לי.
אז אחרי שפיניתי לי את הזמן ביומן, הגיע הבוקר המיוחל וגירדתי את עצמי מהמיטה באיחור של 1/2 שעה, מה שהותיר לי בדיוק 20 דקות להתארגן. מכיוון שקמתי בבהלה ובהיסטריה קלה בגלל האיחור, ניכר העניין בעיניים העצומות (בוקר! מוקדם!!!) ובאיפור. הייתי צריכה לבחור מה אני מקריבה... החלטתי "להתפרע", אז שילבתי: 
חצאית של JIRBI
חולצה של CARMAKOMA
נעליים של THE SHOE STORY
גרבונים מברלין
תיק של CARLINE
טבעות מניו יורק

בחרתי לשלב את הלוק בלי חזייה אלא רק עם מדבקות על החזה. מסתבר שהעניין עורר סערה לא קטנה, שנראת בעייני כמגוחכת ומיותרת. הרי כשריאהנה או כל רזה אחרת בוחרת ללכת בלי חזייה ועם חולצה שקופה- זה סבבה, אבל כשאני בחרתי ללכת בלי חזייה, אבל לא נטורל אלא עם מדבקו, קיבלתי תגובות של "מה זה? את עירומה!". למה ריאהנה לא עירומה ואני כן. ר' היקר גם טרח להסביר לי שהוא בעצם היה עסוק בלחשב את גודל הפטמות שלי, ולהבין האם בחרתי מדבקה בדיוק בגודל או שהן גדולות יותר. מה שבטוח, שמחה שסיפקתי חומרים למחשבה...

מסקנה נוספת מהתצוגה: כן, לאנשים בארץ עדיין קשה לעכל שמנה שנהנת מאופנה. זה עדיין לא מחליק להם בגרון בקלות. נו שויין. לי היה מוי פאן, מקווה שגם לאחרים.

ואחרי שחפרתי מה אני לבשתי, זה הזמן לבדוק מי לבשה מה ומה היה הצבע ששלט בשטיח האדום של תצוגה האופנה של רנואר לקיץ 2014:

נתחיל במצעד השחורות :)


יעל בר זוהר משתעשעת באופנה

קרן מור, לטעמי קצת מצ'עממת

קארן דונסקי, מוכיחה שמלכה יש אחת

דורית בר אור, הבנתי את הקטע אבל לא עפתי ממנו

דנה פרימן, שיחקה אותה


עוד התהדרו בשחור אבל בשילובים

אנה אהרונוב בלוק חמוד וזהו

לאה שנירר, שיקית

סיוון קליין מצ'עממת (נו לא יכולת להשקיע קצת?),
ולירון וייצמן חמדמדה (לא מעולפת על הצהוב הזה עליה)

הילה נחשון מצ'עממת

רוני דלומי פשוטה

שיחקו עם הדפסים וצלחו:

רונה לי שמעון ורותי אסרסאי מוכיחות שיק

קיי לונג ועושרי מרימות שואו כהרגלן

נטלי דדון חמודה

לירן כוהנר בלוק מהמם

על דעתי על התצוגה ועל הקולקציה שהשיקה רנואר- בפוסטים הבאים :)
עד אז, יום קוטור :)

צילומים: יח"צ.