ניחוחות של חוזק אכפתיות רעננות ותרומהלפני כחודש פנו אליי מחברת DKNY וסיפרו לי על האג'נדה החברתית הנשית של pureDKNY. מותג pureDKNY הודיע על המשך השותפות עם CARE – ארגון הומניטארי חשוב המסייע לנשים ברחבי העולם להיחלץ מחיי עוני. המותג DKNY תורם לתכנית Access Africa, המופעלת במספר יבשות ע"י ארגון CARE ומספקת את המשאבים הדרושים כדי לעזור לנשים רבות ככל האפשר לצאת ממעגל העוני. עוד על הפרוייקט החשוב ארחיב בהמשך.
במסגרת הקמפיין שלהם נתבקשתי לבחור אישה שאני מוקירה את פועלה, את תרומתה ואת עשייתה למען נשים. אישה שתפסה מקום בליבי ובחיי ואשר מהווה לי מודל השראה, ולהעניק לה את את הבושם שטומן בחובו ערכים חברתיים לקידום הנשים והעצמתן. 
אמרו לי לחשוב על זה ולקחת את הזמן (לא יותר מדי כמובן), אבל באותו רגע היה לי ברור מי האישה הזו עבורי. ברור שמראש שמתי את האמא המדהימה שלי בצד, גם כי היא הייתה חונקת אותי אם הייתי כותבת עליה (אמא ביישנית ושקטה יש לי :) ) וגם כי זה נורא בנאלי, קיטשי ומלוקק לכתוב על אמא- למרות שביננו, אין כמו אמא שלי!
בחרתי לספר לכן על אישה מדהימה שעוצמתה הרבה העניקה לי השראה להושיט יד לאחרים, ואף סיפור חייה חיזק אותי ברגעים הקשים בחיי. האישה הקסומה הזו עונה לשם דיצה קציר.
את דיצה הכרתי עוד בתקופה שגרתי בקיסריה. שתינו מאפרות והיא הפנתה אליי לקוחה. הקליק ביננו היה מידי! כבר בשיחת הטלפון הראשונה- היה ברור לי שמדובר בסיפור אהבה. עם הזמן, למדתי להכיר את דיצה ואת סיפור חייה המדהים, וזכיתי להכיר את אחת הנשים החזקות והאופטימיות שקיימות!

סיפורה של דיצה...
בשנת 2001, כשהייתה בת 39 עם שלושה ילדים (כשהקטנה רק בת 3) גילתה דיצה לראשונה גוש גדול וקשה בשד השמאלי בעת שהתארגנה לצאת לאירוע משפחתי. דיצה, שאמה נפטרה בגיל 62 מהמחלה, לא תיארה לעצמה שבגיל כה צעיר תצטרך להתמודד עם העניין. לאחר ביופסיה אובחן הסרטן בגופה כסרטן אלים ביותר והיא נכנסה לסבב שכלל ניתוח, הקרנות וכימותראפיה. לאחר מאבק של שנה היא שבה לחיים בריאים בטוחה שהכל מאחוריה. כמו כל אישה ממושמעת היא נבדקה מדי שלושה חודשים, ולאחר חמש שנים, באחת מהבדיקות השגרתיות, הגיעו תוצאות לא טובות. היו סימנים מחשידים לשלושה מוקדים חדשים בשד שנותח ומוקד חדש בשחלה. בשלושת החודשים הבאים עברה דיצה שלושה ניתוחים מסובכים שבאחרון נכרתו ושוחזרו שדיה. שלושה ימים לאחר הניתוח התפתח אצלה תסחיף ריאתי, והרופאים כבר הכינו את המשפחה להיפרד ממנה. לשמחתנו- התרחיש השחור של הרופאים לא התממש ודיצה עימנו בריאה וחזקה מתמיד.
היא החליטה להקדיש את עצמה לעזרה ותמיכה בנשים ששותפות לגורלה- כאלה שכבר החלימו וכאלה שרק גילו... 
היא מספרת על המאבק שלה בפתיחות ובגילוי לב שראוי להערצה, ומתנדבת כיום ב'עתיד ורוד'- עמותה לקידום המודעות לסרטן השד בנשים צעירות. לפני כחצי שנה הייתה גם ממפיקות הקליפ של 20 נשים מהקבוצה בפייסבוק 'גם אני חליתי בסרטן השד' לפרוייקט 'תראו מי שמדבב' של כוכב נולד. היא מחזקת ונרתמת פיזית ונפשית לעזרת חולות, לעזרת מחלימות ולעזרת הגברת המודעות בקרב נשים, במיוחד נשים צעירות. היא עושה את הכל בחיוך ענקי, ים של אהבה ובמרץ בלתי נגמר (שלידה נראה כאילו אני בת 80 והיא בת 12 מרוב שהיא נמרצת). אם אתם רואים אותה- אתם לא מאמינים! היא מטופחת ומהממת, וגם לאורך כל התהליכים היא לרגע לא הזניחה את המראה החיצוני שלה מתוך האמונה שלה ש WHEN YOU LOOK GOOD YOU FEEL BETTER. היא אחת מהנשים שהניעו אותי בנחישותן ליצור בשנים האחרונות פרוייקטים להגברת המודעות לסרטן השד, שאחד מהם היה תערוכת הפייסבוק להגברת המודעות למאבק בסרטן השד- שימרי על החזה שלך. היא כל כך חייכנית ונמרצת עד שלעיתים אני מרגישה לא בנוח לקטר על חיי ועל שאני מותשת. היא אישה מדהימה שמקדישה את חייה לטובת נשים אחרות, ועושה זאת בלב נקי וחף מאינטרסים, ברצון גדול ובהרגשת שליחות ענקית. דיצה קציר- היא המודל שלי לאישה מדהימה וחזקה! 

אז דיצה יקרה,
מקווה שזה בסדר שחשפתי כאן אותך, אבל אני חושבת שכל מי שתקרא את הפוסט הזה, בין אם היא עוברת את המחלה ובין אם היא מכירה מישהי בסביבתה שמתמודדת עם המחלה- תחוזק! אני מאחלת לך את כל האושר שבעולם, שתמשיכי להוות דוגמה מדהימה לכל כך הרבה נשים, ומי ייתן וישכפלו אותך- כי את נדירה!!!
אוהבת אותך המון מאחלת לך רק רגעים שמחים עם המשפוח'ה! ושמחה להעניק לך את הבושם המקסים והמושלם של pureDKNY שאמור להגיע אלייך בימים הקרובים- ויעניק לך ניחוח רענן ומענג- כי זה מה שאני מאחלת לך- עונג עונג עונג!!! אוהבת אותך המון יקירה
XOXO
גאלה

על הפרוייקט המקסים של מותג האופנה DKNY
מותג pureDKNY הודיע על המשך השותפות עם CARE – ארגון הומניטארי חשוב המסייע לנשים ברחבי העולם להיחלץ מחיי עוני. לרגל השקת Verbena, הניחוח החדש של pureDKNY, יתרום מותג DKNY ל-Access Africa, תוכנית המופעלת במספר יבשות על-ידי ארגון CARE ומספקת את המשאבים הדרושים כדי לעזור לנשים רבות ככל האפשר לצאת ממעגל העוני.
השותפות בין pureDKNY ל-CARE החלה בשנת 2010 עם השקת ניחוח Vanilla של pureDKNY, יחדיו, סייעו מותג האופנה והארגון ההומניטרי בהכשרה כלכלית-עסקית של מגדלי הווניל באוגנדה באמצעות אגודות חיסכון והלוואות המעניקות לחקלאים הלוואות גם בסכומים קטנים (micro finance). ניסיונה של CARE מעיד שגישה לשירותים פיננסיים בסיסיים, כמו חסכונות, אשראי, ביטוח ומוצרים אחרים, מקלה על היציאה ממעגל העוני. pureDKNY רכש וניל מחקלאים אוגנדים מקומיים שמגדלים את הצמח, שמרביתם נשים, והבטיח בכך ייצור ארוך טווח של וניל באוגנדה.

"נסעתי לאוגנדה כדי לראות את ההתקדמות במו עיניי," סיפרה אנג'לה לינדוול, הדוברת הגלובלית של pureDKNY. "פגשתי שם נשים כמו נואלה. אשר נעזרה באגודת ההלוואה וחיסכון כדי לממן טיפול רפואי לילדיה ולהגן עליהם ממלריה. אישה אחרת, אימאקולט, יכולה לעכשיו לשלוח את ילדיה ללמוד בבית הספר. הניחוח שלנו מחולל מהפך בחייהן של רבות."
"מעבר לתרומה הכספית, pureDKNY יצר גם תנועה," הוסיפה ורוניק גבאי-פינסקי, נשיאת חטיבת אראמיס ובשמי המעצבים. תוכנית Access Africa של CAREמקימה אגודות הלוואה וחיסכון בכפרים ב-39 מדינות באפריקה, ושואפת להגיע ל-30 מיליון בני אדם בעשור הקרוב. "אנחנו עוזרים ל-CARE בתקווה להשפיע לטובה על עולמנו עם Verbena, ונרתמים למטרה שהציבה לעצמה CARE – לאפשר השכלה לכמה שיותר נשים, ילדים וגברים על מנת שיוכלו להיחלץ ממעגל העוני." 

על הבושם...
תו הניחוח במרכזו של Verbena של pureDKNY, מופק מזן Verbena-Basil, עשב מרפא עדין עם עסיס לימוני. ורבנה (לואיזה) משמשת כבר מאות שנים בניחוחות ובחליטות. זן מסוים זה ניחן בניואנס ירוק ופריך של ריחן (בזיליקום) שמקנה רעננות מפעימה וצלילות לשמן. הניחוח עוצב כך שידגיש את רעננותו של חומר הגלם העטוף במבנה פרחוני מתוחכם וקליל עם עומק טבעי לאיזון. התוצאה היא ניחוח תוסס, רטוב ורענן – ההתגלמות המושלמת של pureDKNY.

זה לא רק ניחוח. השותפות בין DKNY ל-CARE מאפשרת ל- pureDKNY לסייע בשיפור עתידן הכלכלי של נשים, טיפה אחר טיפה. pureDKNY רוכש את הורבנה מחקלאים מקומיים בטוגו, שמרביתם נשים, ובכך מבטיח את המשך ייצור הורבנה בטוגו לאורך זמן. טרודי לורן, סגנית נשיא לפיתוח עולמי של ניחוחות באסתי לאודר, אומרת, "ניחוח עם מצפון מאפשר לנו להעצים נשים מיבשת אחרת ולו במעט, ולחולל שינוי באמצעותו."

המארז של Verbena של pureDKNY משקף את הכוונה הטהורה והפשוטה. הניחוח נמזג לבקבוק קריסטל שקוף בהשראת טיפת גשם: עשוי מ-100% זכוכית ממוחזרת עם מכסה מ-100% אלומיניום איכותי ממוחזר. האריזה החיצונית עשויה מנייר ממוחזר שהופק מעצים הגדלים ביערות מאושרים לכריתה, מודפסת בדיו ממרכיב אורגני בעל נדיפות נמוכה ומיוצרת במפעלים המופעלים באנרגיית רוח. הקרטון מצופה ב- NatureFlex™, תאית עץ המופקת ממטעים מתחדשים ומאושרים.

כל טיפה של Verbena, שמרכיביו נרכשים באפריקה, היא טיפה של רצון טוב. pureDKNY ממשיך לתמוך בקהילות מקומיות ובפועלו של ארגון CARE: מגן על הכבוד העצמי, נלחם בעוני ומחולל שינוי. כל כך טהור ופשוט.

pureDKNY – קולקציית Drop of Verbena


pureDKNY – a drop of Verbena– 100 מ"ל 590 ₪ 


pureDKNY – a drop of Verbena – 50 מ"ל 410 ₪ 


* מחירים מומלצים לצרכן.


לדף הפייסבוק של המותג לחצו כאןמעצבים זה יותר משתלם ושיק מרשתות

בעקבות פנייה של מספר נשים, מפרסמת כאן את הכתבה שהכנתי על מעצבים ישראלים שווים;

הכל התחיל בשיחת בנות על ג'קט עור שקנתה ש' בזארה לפני חודש. הג'קט האדום איתו התייצבה ש' לקופי של אחר הצהריים היה משופשף ומלוכלך ונראה, סליחה על הביטוי, כמו שיט. היא חלקה עימי ועם ל' את העובדה שקנתה אותו לפני כ-30 ימים ב-700 שקלים ושפתאום נהיו לו כל מיני כתמים. את הוודג' המעוות שדפקתי לה- לא ניתן היה לפספס. "לא לימדתי אותך כלום?" צווחתי עליה בבבית קפה כאילו זה עתה ישבנו מכורבלות מתחת לפוך בסלון הביתי. "נו אבל הייתי חייבת ג'קט והוא דווקא יפה". יפה או לא זה עניין של טעם (ואגב- יפה הוא לא!) אבל 700 שקלים על ג'קט "עור" של חברה כה גדולה כמו זארה? זארה הרי מייצרת המון לכל העולם- למה שמחיריה יהיו כל כך גבוהים ועוד על סחורה מזעזעת??? לפני כמה חודשים התלבשתי על ש' וניסיתי להחדיר בה, ובכרטיס האשראי המתרוקן שלה, קצת שכל. סחבתי אותה עימי למעצבת מקומית מדהימה שבדיוק חיסלה את חנותה בבזל. לאחר אין ספור מדידות יצאה ש' מהחנות עם 13 פריטים ייחודיים (מעצבת= ייצור קטן), עם גזרות מהממות ותפירה מעולה ב-900 שקלים בלבד!!!
"אבל זה נוח. הרשתות נמצאות בכל מקום וזה נוח לי לקפוץ על הדרך" סיננה ל'. "אני לא מכירה מעצבים שזה המחירים שלהם, וללכת לקנות חולצה פשוטה אצל מעצב ב-700 שקל- זה לא בא בחשבון" הוסיפה.
"אבל יש מלא מעצבים ישראליים שמוכרים במחירים שפויים!!!" התעקשתי ול' התעצבנה "אבל אני לא מכירה אותם!"
"בולשיט! תפתחי גוגל ותחפשי! בדיוק כמו שאת מחפשת באינטרנט כל דבר אחר! יש היום גוגל ופייסבוק ואפשר למצוא בקלות! מה עדיף? ללכת לבזבז 350 שקלים על חולצה שיש לכל העולם, או למצוא משהו מעוצב ומיוחד יותר באותה רמת מחירים?"
ל' וש' השתתקו. זה היה ברור לכולם שבוויכוח הזה אני צודקת (אגב, תמיד אני צודקת, אך לעיתים לוקח להן יותר זמן להבין זאת...;)). אז הבטחתי שאעשה במיוחד עבורן כתבה עם מעצבים ישראליים מיוחדים שמוכרים אחלה סחורה במחירים שפויים, אז הנה אני מקיימת..
הבהרה קטנה: אין לי כלום נגד זארה, והדיון התנהל בעקבות הג'קט הלא מאוד מוצלח. הטענה שלי היא שעדיף לפרנס ולפרגן למעצבים ישראליים יותר מאשר לרשתות שדורסות אותם. בגלל שזארה מייצרת בכמויות כה גדולות לכל סניפיה בעולם- מן הראוי שמחיריה יהיו נמוכים יותר מאשר אצל מעצבים שמייצרים כמויות מזעריות. זה ידוע- ככל שמייצרים יותר- העלות פר פריט קטנה יותר. הטענה הזו נכונה לכל רשת גדולה!!!

STARDUST  של יסמין נגרין
מעצבת צעירה ומבטיחה שלא נכנעת לטרנדים ויוצרת אופנה מהנה ומיוחדת באחלה מחירים. בחנות המהממת שלה בנווה צדק (אל תתנו למיקום החנות להטעות אתכם לגבי המחירים) לא תצליחו לפספס את המדפים העמוסים באוסף הקוקה קולה שלה ואת עיצוב החנות כדיינר מהמם. פרט לעובדה שהאווירה בחנות מדהימה, הכל נקי, מדליק ומסודר, והשירות מהמם- יש עיצובים מיוחדים של בגדים שניתן ללבוש ליום-יום ולערב. מכנסיים 299-599 ₪ , שמלות 349-1190 שקלים,  גופיות וחולצות 249-499 שקלים , בגדי גוף 229-499 שקלים, חצאיות 299-699 שקלים, תכשיטים 69-399 שקלים. מדובר בעיצובים מקוריים, בייצור לא המוני בכלל ובפריטים- שכל אחד מהם יכול להשתלב היטב במלתחה הקיימת. אני קניתי אצלה למשל את הטוניקה האדומה שעולה 349 שקלים בלבד (מחיר הגיוני ושפוי שנהוג ברשתות הגדולות). אגב בעיקרון יש S-XL  שזה בעברית פשוטה אומר שגם נשים במידות 44-46 נהנות! כמו כן, אנוכי, עבדכם הנאמן, מידה 48 ועליי עלו בכיף כמה פריטים. בנוסף מציעה נגרין תפירה במידות גדולות יותר לפי מדידה מדוייקת של גופך. שבזי 59, נווה צדק תל-אביב 03-5103033

''

רונן חן
נכון, לא מעצב חדש, אבל בהחלט מעצב שמוכיח שאופנה שמבינה נשים יכולה להיות באחלה מחירים (ואל נא נשכח גם את הסיילים המעולים שלו- שהולמים היטב את הפריטים היותר יקרים). הגזרות שלו שוות בעיניי כל שקל! יש לו גזרות נהדרות של מכנסיים וג'ינסים (כאלה שמטשטשות היטב יריכיים ושאר מטעמים), ומגוון גדול של חולצות נהדרות- לחרוש עליהן ביום-יום. בעיקרון הוא מעצב רישמית עד מידה 46, אבל כמו שכבר חשפתי למעלה, אני 48 ואני בכיף מתגנדרת במידה 5 שלו. אני העמסתי שם כמה פריטים שביניהם החולצה המהממת עם המשחק שכבות שמטשטש לי בובה את הבטנונת, שעלתה לי 379 שקלים (תודו שזה יופי של מחיר!),  ואת החולצה (בתמונה היא לבנה) אני רכשתי בחום ומחירה 349 שקלים. ואגלה לכן סוד- אוטוטו מתחילים אצלו המבצעים אז הכי שווה להתחדש! ושלא נתחיל לדבר בכלל על התיקים ההיסטריים שלו (אני העמסתי משם העונה כבר 3 תיקים- והיד עוד נטויה...) להשיג ברחבי הארץ, יש פה רשימת סניפים שלו; http://www.ronenchen.com/main.php?lang=he

''

SISTER M 
לבוטיק המדליק של SISTER M  הגעתי במקרה בחיפושיי אחר מניפה. גיליתי אצלן המון בגדים מקסימים במחירים שפויים לחלוטין!!! האחיות- מיטל ורעיה, פתחו ב-2008 את הסטודיו ומייצרות משם קולקציות סופר חמודות ומגוונות הכוללות שלל פריטים במגוון ניחוחות. הכי התלהבתי מהחצאיות והשמלות- היסטריות בעיניי!!! יש גם שלל אקססוריז כגון צעיפים מדליקים, שרשראות ושלל יצירות שהשתיים מכינות. למשל השמלה בתמונה שעלותה 382.53 שקלים בלבד! ביננו, אני מעדיפה לרכוש שמלה ממעצבות במחיר הזה מאשר לקנות שמלה מרשת גדולה ולגלות שיש אותה לעוד 70,000 איש! בחנות/סטודיו ממוקם בשכונת פלורנטין, סלמה 79 תל אביב. http://www.sisterm.co.il

''


FRIDA 
בוגרת מכללת שנקר לאופנה וטקסטיל בהצטיינות, אשר נבחרה מתוך מאות מתמודדים מרחבי העולם להשתתף בתחרות האופנה היוקרתית 'מיטלמודה' שבאיטליה. היא התמחתה אצל המעצבת דונה קארן בניו-יורק לפני שחזרה לארץ כדי להקים את המותג והחנויות בהם היא מוכרת את הקולקציות שלה. FRIDA פועלת באופן עצמאי בשוק האופנה הישראלי משנת 2001 והיא בעלת 2 חנויות בוטיק- בדיזינגוף 190, תל אביב ובקניון "רננים" ברעננה. כחלק מתפיסת העיצוב שמנחה אותה היא מעצבת בגדים שעונים על 'פונקציית' הנוחות ועמידות בשימוש יומיומי וערב. טווח מחירים:חולצות: 279 ש"ח- 329 ש"ח מכנסיים:379 ש"ח- 549 ש"ח  שמלות: 419 ₪- 690 ₪ חצאיות: 299 ₪- 319 ₪ ג'קטים 499 ₪- 800 ₪. מידות: חולצות 1-5, מכנסיים 36-44, שמלות 1-6. מה יותר טוב מאשר לקנות ממי שעבדה עם דונה קארן במחירים כה נוחים?  www.frida.co.il

''

2SIS
"בא לי לזרוק על עצמי ג'ינס וחולצה- ולהיראות מיליון דולר" נבחה עליי ט' דרך הטלפון בבוקר הזוי. "נו אז מה הבעיה?" סיננתי. "אין אף חולצה אחת נורמלית- בייסיקית מגניבה כזו" היא הסבירה. הרבה פעמים אנחנו נתקלות בבעיה שדווקא הבסיס חסר לנו בארון. בדיוק בשביל זה מצאתי עבורכן את מותג של 2SIS שתי אחיות שמייצרות חולצות וגופיות בייסיק, עליוניות וצעיפים להשלמת המראה. החולצות מגיעות בגזרות שונות, נשפכות ומחמיאות לגוף, בקשת רחבה של צבעים. יש המון אופציות כגון: חולצת סירה, חולצת V, חולצת מעטפת, חולצת צווארון נשפך, חולצה רחבה בגזרת עטלף , וגם עליוניות  לצד צעיפים צבעוניים. אני העסמתי לי 3 חולצות בסגנון אובר-סייז ו-2 עליוניות שעד כה כבר הספקתי "לחרוש עליהן".  טווח מחירים: חולצות הבייסיק: 69-99 ₪, עליוניות: 120-199 ₪, הצעיפים: 79-99 ₪. ניתן להשיג בבוטיקים המובחרים ברחבי הארץ: גברת לוין – כיכר מסריק ת"א, הגר סתת – מתחם התחנה ת"א וקניון גבעתיים, אונדרוואסר- יהודה מכבי תל אביב,  בידארט- מתחם בזל ת"א ואוסישקין רמת השרון קלקשוז- רמת החייל, פשניסטה – שינקין 43 גבעתיים,משאלות – אם המושבות  מכולת – בית חירות ,אחותי ואני – פרדס חנה כרכור, לנציאנו – זכרון יעקב, בשין ועין-קריית טבעון, תהילה – ראש פינה ,מרקש- קיבוץ הגושרים, עלמא- מרכז מסחרי מכבים, אומה קידרא- א.ת. שילת, רק בנות – הילל  11 ירושלים, פיאצה  – גדרה. ובעוד כ- 30 נקודות מכירה ברחבי הארץ.  לברור הסניף הקרוב ניתן להתקשר לטלפון: 050-6433443

''


about:blank
המותג about:blank.מציג קולקציה אורבנית עם טאצ' רומנטי- שזה אומר בעברית פשוטה: המון פיסים עדינים ורכים שניתן ל"חרוש" עליהם גם לעבודה וגם ליציאה, במחירים סופר נוחים! טווח המידות הוא 34-40, תלוי בדגם. המחירים נעים בין 180-220 לחולצות, 240-420 לשמלות ו-220-280 לחצאיות. ניתן להשיג ב סטודיו - בתיאום טלפוני מראש 052-4289028, לימקה - שלמה המלך 2 ת"א, פלזמה - קינג ג'ורג' 8 ת"א, אמה רו - כצנלסון 61 גבעתיים, ברונקה - פינסקר 40 ת"א, קרן אטון - דיזנגוף 238 ת"א, איהל'ה בגדי מעצבים - ירמיהו 6 ת"א. http://www.aboutblank.co.il

''

YOLA 
יולה מעצבת אופנה אורבנית מדליקה ופרקטית = בגדי קזואל לבישים, נוחים ובאחלה מחירים. מה זה אחלה מחירים?  199-249 לחולצה, 300-399 לשמלה, 399 מכנסיים, 219-259 עליוניות. המידות 1,2,3 שזה אומר 36-42. ניתן להשיג בהמון מקומות: UMBRELLA  שזה החנות בית שלה, ישראל אריה- לובונטין 2 ת"א, תרבות רחוב- בוגרשוב 15 ת"א, ניצה & מאשה- דיזנגוף 154 ת"א, שיחת בנות- בן ציון 31 ת"א, דיקטור- יהודה מכבי 50 ת"א, PLAZMA- קינג גורג 8 ת"א, בת שבע- נורדאו 2 רמת גן, TAMAR'S כצנלסון 7 גבעתיים, LOLA הרצל 83 רחובות, SHEL AVIVA הסתדרות 4 ירושלים, מתלבשות מעצבים- הלפרין 6 נס ציונה, שיק מי- פרץ 10 גבעת שמואל. http://www.yolla.co.il/stores/

''
צילום גיני בארסט

LINOR NABATI 
המותג הייחודי מורכב משלל דגמים מחומרים טקסטיליים. "הריגוש שבחומר הוא זה שמוביל את היצירה והחיפוש לצורות וחיבורים שונים" מסבירה לינור המעצבת. היא פיתחה טכניקות שונות ודרכן היא יוצרת אוסף מרשים של בגדים ייחודיים במחירים מגוחכים. היא דוגמה נהדר לשבירת הסטיגמה "מעצבים ישראליים אוהבים לדפוק מחירים". טווח המחירים הינו 99-350 שקלים וחובק בתוכו גם את האקססוריז וגם את הבגדים. ניתן להשיג בבוטיק המעצבים בסנטר – ימי חמישי 21:00 – 16:00, ימי שישי 16:00 – 10:00, בסטודיו: רח' יצחק שדה 81 ת"א בתיאום טלפוני מראש,  LEE BONK רח' טשניחובסקי 9 ת"א

''


MONA
מעצבת האופנה מוריה הקימה לפני כשנה וחצי את מותג האופנה 'מונה' החובק דגמים מקסימים ולבישים עם טוויסט עיצובי מדוייק. הבגדים מגיעים במידות 36-42 וניתן להשיג אותם בסטודיו ברחוב הרצל 10 (פינת רוטשילד) תל אביב, בתיאום מראש 052-3551366. והמחירים? 340 שקלים לחולצות, 520-590 שקלים לשמלות, 440 שקלים לחצאיות. יש לה חומד של דברים- שווה!

''

NOA VIDER 
נועה וידר היא בוגרת בצלאל שמעצבת את עליונית 4 האפשרויות. מדובר במעין צעיף סגור אותו ניתן ללבוש בתור שאל, בהצלבה, כצעיף וכשרולון. העליונית קיימת במגוון רחב של בדים וצבעים, ומעולה לשדרוג שמלות בייסיק / ג'ינס וחולצה ואפילו כשאל לאירועים. היא יצרה סרטון מגניב שמדגים את העניין (לינק למטה). יש דגמים שקיימים במידות קטנות/גדולות וניתן לעשות הזמנה לפי הצורך. מחיר 120 שקלים, עליונית לכלה מתחרה עדינה 150 שקלים. הסרטון: http://www.youtube.com/watch?v=w3nTefDuqGs


מילה אחרונה;
כפי שאתן יכולות לראות יש המון המון המון מעצבים ומעצבות, חדשים יותר וחדשים פחות, מוכרים יותר ומוכרים פחות, ששווה לפרגן להם ולקנות אצלם- כי יש להם בגדים נהדרים והמחירים הכי סבביים שיש. שווה להתחדש ולהתפנק בבגדים חדשים ועל הדרך לפרגן גם לתעשייה המקומית במקום לרשתות שעושקות לנו את הכיס ומציעות לנו לא פעם סחורה לא איכותית ולא ממש מקורית. ונכון, הם לא נגישים כמו רשתות גדולות שנמצאות בכל חור- אבל עדיף לתכנן יום קניות מרוכז ולא לקנות "על הדרך" כי "כבר הייתי בקניון". כך אתן גם תקנו את מה שאתן באמת צריכות וגם תחסכו הרבה כסף על קניות אימפולסיביות שאתן כלל לא צריכות ולא תלבשו...