רעבה לאופנה? כבר לא!

אחרי שנים של התחננות בלתי פוסקת שיעצבו לנשים מלאות אופנה ולא רק בגדים הבנתי ש'אם אין אני לי- מי לי?' תקף גם פה. אז לקח לי 3 שנים ללקט אוסף מרשים של שמלות ערב מרחבי העולם, למצוא את הגזרות המושלמות, את הבדים הנכונים ומגוון רחב של סגנונות. זה לא היה מסע פשוט; כל שמלה נמדדה ונבדקה אין סוף פעמים עד שאושרה, צוות מוחות הוקם על מנת לבדוק את האיכות, את התפירה ואת צורכי הטיפול בכל דגם. אז השבוע- אחרי 3 שנים אחרונות השקתי את האוסף בסטודיו לסטיילינג שלי. הסטודיו שהושק אף הוא זה עתה, מעניק שירותי סטיילינג אישי ואיפור לאירועים, ומהשבוע אף כולל את האוסף המרשים. למרות בקשת הלקוחות, האוסף מתמקד במידות 46-52 כי זה החסך פה במדינה. שמלות במידות קטנות יותר ניתן למצוא בכל מקום, וההיצע מספיק רחב. היה לי חשוב להקים מקום בטוח וכיפי ללקוחות שלי שחוות על בשרן את מה שאני חווה. את חוסר האונים שיש לכל אישה מלאה כאשר היא צריכה לצאת ולרכוש לעצמה בגד חגיגי. בגד חגיגי למידה 48 מסתכם ברשתות השונות במכנסיים בצבע שחור בשילוב עם חולצה שחורה. כן, כן, תמונות מהחגיגות לאורך השנים מסתכמות במראה מאוד אחיד שלי- לוק שחור של מכנסיים וחולצה. ואני? אני לא פאשניסטה, אבל אני אוהבת אופנה ואני אוהבת להתלבש- ולמה לא מגיע לי? כי אני מידה 48? אז למרות "טרנד השמנות" בשנתיים האחרונות- עדיין אף אחד לא הרים את הכפפה- אז הרמתי אותה. 
אומרים שנשים מלאות הן לא קהל רווחי, H&M ביטלו את קו המלאות שלהן בארץ, FOREVER21 הודיעו שאין להם כל כוונה להביא לארץ את המידות הגדולות, והרשתות המקומיות מציעות בעיקר את אותם בגדים. אז נכון שאם ממש מתאמצים ומשלבים קצת יצירתיות- אפשר לבנות מלתחה נחמדה ליום-יום, אבל מה קורה כשיש אירוע? חתונה, בר מצווה או בריתה? מה קורה כשיוצאים למועדון וכל חברותייך דופקות הופעה- ואת ההשקעה שלך אף אחד לא רואה כי את שוב לבושה בשחור? אוסף השמלות הנבחרות שלי בה לענות על הצורך הזה בלבד. לא מעניין אותי להתחרות באף אחד או להפוך למיליארדרית (ובטח שלא מעניין אותי לעזוב את העבודה שלי ולהפוך למוכרת), מעניין אותי רק שתהיה לי האופציה לשלוף שמלה מהקולב, ללבוש אותה, ושהיא תשב עליי פרפקט. לא רוצה תיקונים, מדידות, הידחסויות לבגד קטן, התפשרויות ועוד שלל פרוצדורות שהורגלנו אליהם. עניין אותי ליצור מקום מפלט נוח וכיפי שבו כל אישה תרשה לעצמה למדוד, לנסות ולהרגיש הכי בנוח בעולם.
רציתי ליצור מקום שבו הלקוחה שלי יכולה להגיע, לשתות קפה (או כוס למברוסקו), לעצור את שגרת היום המטורפת וליהנות מחוויית קנייה מלאה. על הדרך היא גם תזכה לייעוץ סטיילינג אישי, קצת טיפים של איך להסתיר ומה לטשטש, ואם צריך אפילו קצת חיזוקים במחלקת האיפור- שכן אף הופעה לא מושלמת בלי איפור נכון. נתאים ביחד אקססוריז להופעה ונלמד לשדרג אותה, כך שעם שמלה אחת היא יכולה ליצור שלל לוקים. לא הייתי יכולה לעשות את כל זה בחנות רחוב, כשהעוברים ושבים מציצים ויוצרים תחושה של חוסר אינטימיות. הסטודיו הביתי מאפשר לי לקבוע עם הלקוחה במועד שנוח לשתינו, וכך אני יכולה להעניק לה את כל תשומת ליבי. רק היא ואני. וזה בעיניי לא פחות חשוב!
מכיוון שהסטודיו הוא סטודיו סטיילינג ואיפור ניתן לרכוש כמובן גם שלל אקססוריז. יש תכשיטים בלעדיים של המותג הישראלי דקורליעונה ועוד מלא הפתעות נחמדות. חלק מהאקססוריז ניתן לשכור לערב חגיגי וחלק ניתן לרכוש (כמו כן, גם את השמלות).

אז אני שמחה להזמינכם, את כולכם, ליום סטודיו פתוח. לבוא, לחוות, להתרשם וליהנות.
יום שישי 11/11/11 בין השעות 13:00-17:00
בסטודיו ברחוב גאולה 9 ב', קומה 5, כפר סבא
אשמח לראותכם