בת דיטו מאחורייך! כמעט....

חברה סחבה אותי השבוע למופע מוזיקה. בתור אחת שפרט לאופנה, לא מכירה או מבינה בשום דבר ישראלי, לא היה לי מושג, ולו הקטן ביותר, מה מחכה לי. עם התייצבותי בצוותא גיליתי שאנחנו במופע השקה של הדיסק 'חצי נחמה' של זמרת צעירה בשם אביגייל רוז- עד כאן הכל סבבה. הגברת רוז עלתה לבמה, לבושה חולצה נוסח מצריים עם רקמת זהב וחצאית א-לה עור, שחורה, מבריקה, ארוכה וגבוהה- התלבושת הכי לא מחמיאה אבבבבבבבבר! החצאית התגלתה כבעייתית כבר מהשנייה הראשונה; נראה היה שאת הגברת דחסו 5 אנשים לתוך החצאית, ותחושת התפוצצות איימה על הילדונת המסכנה. אני מבינה לאן חתרו בעניין הסטייל- אבל הוא התפקשש להם בטירוף. החצאית מבליטת הבטן בשילוב עם חולצה שממש לא מתאימה לחצאית- יצרו מראה פתאטי ולא מחמיא.

עם חצאית שמתפוצצת ומבליטה את הבטן, שרוולים לא מחמיאים אבל אטיטיוד וקול היסטריים!
רוז מארחת את דודו טסה צילום יח"צ

אז אחרי שאת ביקורת האופנה היא לא עברה, הייתי בטוחה שאני הולכת לסבול כל הערב!!! אבל ברגע שאביגייל פתחה את הפה צמרמורת אחזה בגופי וחיוך אינפנטילי נמרח על פניי- איזה ווייייייס!!!! מדהים!
אז שיר אחרי שיר הצמרמורת נשארה, וקטעי הקישור היו מלאי אטיטיוד היסטרי- כזה שיש לדיווה הורסת ומנצחת!
כשאביגייל שרה היא דיווה! הקול, העמידה, הנוכחות. אבל ברגע שיש לה הפסקה לקחת אוויר מתגלה ילדה חסרת ביטחון שלא נוח לה לרגע בבגדים. ההתעסקות הבלתי פוסקת בבגדים שחנטו אותה העבירה הרגשת חוסר נוחות שהטריפה אותי. התחשק לי באותו רגע לעלות על הבמה ולעזור לה. הגרוע מכל היה שהיא הייתה צריכה להתיישב על כסא ולנגן - אבל המסכנונה פשוט לא יכלה להתיישב!!!
אביגייל רוז היא דיוות על- יש לה את הקול הנכון, הגישה הנכונה וכל מה שחסר לה זה המראה הנכון. וזה לא שהיא לא ניסתה- היא לקחה סטייליסטית, ועוד אחת ידועה ואהובה (גם עליי), אבל יש סטייליסטים שיודעים לעבוד עם דוגמניות ויש סטייליסטים שיודעים לעבוד עם נשים- ולפי התוצאה, אותה סטייליסטית צריכה להמשיך לעבוד רק עם דוגמניות- כי עם גוף האישה היא לא ממש יודעת להתמודד. אז חבל שהיא קילקלה לה בערב כל כך חשוב.
ואני אומרת, עם כל הפלוסים שהיא מביאה איתה- מגיע לה להיות גם אייקון אופנה, וחבל ששמו לה פה רגליים...