שופינג בברלין

יש אנשים שאוהבים לטוס כל פעם למקום חדש ומעניין, ויש את אלה שטסים כל הזמן לאותו המקום. אני מודה ומתוודה- אני מאלה שטסים כל הזמן לאותו המקום, ולא בגלל שאני לא רוצה לראות עולם ולטייל במקומות חדשים, אני דווקא מאוד רוצה, אבל עד שיש לי זמן לטוס, אני מעדיפה לטוס למקום שאני כבר מכירה. חלק לא קטן מחווית החו"ל שלי זה שופינג. אני אוהבת להתלבש ואני עוד יותר אוהבת להתלבש בבגדים שאין לכל אישה שנייה ברחוב- כך ששופינג בחו"ל הוא הדבר האולטימטיבי עבורי. וכך יוצא שיש לי 3 יעדים בעולם אליהם אני טסה כבר 7 שנים... כשאני נוחתת אני יודעת בדיוק לאן ללכת, איפה אני מוצאת, באיזו חנות יש את הבגדים האהובים עליי, מה רמת המחירים ואיפה כיף לי לקנות.
נכון שאני יכולה לבדוק ולחקור המלצות וכתבות באינטרנט- אבל כל פעם שהלכתי למקום מסויים בהמלצת האינטרנט- או שלא אהבתי את הבגדים שלא היו מותאמים לסגנון האישי שלי או שהבגדים היו מעלפים אבל גם המחירים... אז פשוט התייאשתי.
בעקבות צרותיי (ותודו שהן גדולות ;)) החלטתי להגשים חלום ישן ולהשיק סניף באירופה. הסניף הראשון שלי הושק החודש בברלין. כן, כן, שמעתם נכון!
עד היום שכרו את שירותיי ואת שירותיי הצוות לסטיילינג אישי בחו"ל- דבר שעלויותיו הן לא קטנות. הלקוח משלם על הטיסה, המלון, דמי אש"ל, ביטוחים, וכמובן על השירות- עוד לפני בכלל שהוא מתחיל לקנות בגדים... כמו שאתם יכולים להבין, השירות שלנו היה פתוח לעשירים בלבד. כאלה שנורא נורא רצו להגשים חלום וללכת לשופינג בחו"ל עם סטייליסט צמוד או לאותם אנשים שטסו לטיסות קצרות אבל לא רצו לוותר על בניית מלתחה איכותית- ויש ביכולתם לשלם בעבור שירות זה.
החידוש הגדול בשירות שלנו הוא שהצוות מחכה לכם כבר שם, בברלין. אתם לא צריכים להטיס, לבטח, לשכן ולשלם על כל ה"מיסביבים". אתם יכולים להזמין את השירות בעלות המותאמת לכל כיס.
הסטייליסט שלנו דובר עברית, מכיר כל חנות בברלין, מהקטנה ביותר ועד לגדולה ביותר, יודע איפה מתחבאות כל 'המציאות', יודע בדיוק מה עולה כמה ואיפה ובקיצור- עוזר לכם לחוות את עולם השופינג בבירת האופנה החדשה, ברלין!

יש לנו 3 שירותי סטיילינג שאנו מציעים - לקבוצות וליחידים;

1. סטיילינג אישי- הכולל היכרות, התאמת גזרות, צבעים, שידרוג, עולם האקססוריז ועוד בהתאם למבנה הגוף ולסגנון האישי, וכמובן מסע שופינג לרכישת המלתחה/ הפריטים הרצויים.

2. קניינות אישית- מיועדת למגיעים לברלין לזמן קצר או שאינם מעוניינים לצאת למסע שופינג, אלא מעדיפים שהבגדים המותאמים להם ירכשו בעבורם על ידי סטייליסט מקצועי ויגיעו למלונם- על פי תקציב מוגדר והדרישות האישיות.

3. סדנת סטיילינג משולבת- ישראל-ברלין; מיועד לקבוצות הטסות לברלין. ערב גיבוש בישראל הכולל סדנת סטיילינג והתאמות אישיות, ומפגש שני בברלין לסדנה מפנקת המתמקדת בשוק המקומי. טיפים לרכישה ויצירת מסלול קניות אישי וממוקד לכל אחד או אחת בקבוצה. *ניתן להזמין סדנה בברלין בלבד.

לפרטים נוספים והזמנות;

http://www.galastyle.co.il/about.html