איזה בגד ים את צריכה לקנות?

אין זמן מושלם יותר להתפנק בבגד ים חדש מאשר באמצע הקיץ. הסיילים הגדולים כבר כאן והמחירים צונחים אט אט למטה לאזור השפיות. אבל אז את מתייצבת חדורת מוטיבציה ועם רצון גדול לבגד ים חדש בחנות כזו או אחרת, ואחרי 3 דקות את הולכת לאיבוד, מתבלבלת ולעיתים אף יוצאת מתוסכלת. איזה בגד ים יחמיא לך? מה יעשה חסד עם גופך ומאיזה בגד ים את צריכה להתרחק כמו מאש? עמדי מול המראה, בידקי את פרופורציות גופך, גלי מה האיזורים החזקים שלך שאת אוהבת ואילו את רוצה לטשטש, ולפי זה ביחרי את הבגד ים המיועד.

יש לך פרופורציות גוף מושלמות? האגן והכתפיים באותו הרוחב? אין לך בטן משתפכת או חזה גדול מדי? הרווחת! את יכולה להתפנק במגוון גזרות החל משלמים, מוניקיני, טנקיני ובקיני.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
בגד ים של גלית לוי, בקיני משבצות של מאמז, בקיני סגול של Accessoris London, בגד ים שחור של ZEKI לגליק

לא אוהבת את חגורת הגוף המרכזית שלך (בטן/אגן/ישבן/יריכיים)? משכי את תשומת הלב למעלה בעזרת טופים מיוחדים בעלי צבעים או טקסטורות מעניינות.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
בקיני עם תחרה בחזייה של מאמז, בקיני עם פרנזים בחזייה של מאמז, בקיני עם חרוזים בחזייה של אדריאנה, ובגד ים שחור של ZEKI לגליק

לטשטש בטן בולטת זה לא דבר פשוט, על כן יש להקפיד להצטייד בבגד ים עם מחטב פנימי או כיווצי טשטוש במרכז הבגד ים. הדפסים אחידים או צבעים אחידים מחמיאים מאוד ומחשוף סקסי מעוטר מושך את כל תשומת הלב מהאזור הרגיש לאזור הדקולטה.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
בגד ים שחור עם כיווצים ושחור לבן פסים של ML, בגדי ים של ZEKI לגליק
יש לך עודפים בבטן התחתונה? הקפידי לבחור בגד ים שעוטף ומחזיק את כל העודפים. בחרי בגד ים שמושך את כל תשומת הלב לחלק העליון אם בעזרת צבע שונה או טקסטורה מיוחדת.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
ביקיני קולר של SUNSEEKER להשיג בגליק, בגד ים של ZEKI להשיג בגליק, בגד ים שלם טרופי של FREE ובגד ים של ZEKI לגליקבעלות חזה קטן יכולות לבחור בגד ים משולשים או בעל ביטנה או ראפלס ליצירת מראה מלא יותר.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
חזיית ראפלס של אפרודיטה, בגד ים של אדריאנה, בגד ים בגווני תכלת של אפרודיטה ובגד ים כתמתם של FREE

לסובלות מאגן רחב מומלץ להתהדר בבגד ים בגזרת סטרפלס או קולר. רצוי וחשוב שהחלק הבהיר או שינוי הטקסטורה (חרוזים, אבנים וכו') יהיה למעלה.
אז של מי בגדי הים בתמונות?
קולר נקודות של דולצ'ה וגבאנה ל-AMOR, כל השאר של zeki ל'גליק'


למי שיש 'שניצלים' או 'צדדים' או כל כינוי לעודפים שמבצבצים בצידי הגוף לצד הבטן התחתונה. תחתון רחב יארוז את הכל בקפידה ויטשטש את החלק הפשוט מחמיא...
אז של מי בגדי הים בתמונות?
הכחול של banana moon, הורוד של אפרודיטה, הצבעוני על גווני הירוק ותכלת של פלפל והצבעוני בעל גווני האדמה האטני של zeki ברשת גליק