זה באמת קרייזי!!!

בזמן שכולם קטלו ולירלרו על הקולקציות של מתאים לי וקרייזי לין, החלטתי השנה לשתוק (תודו שזה הישג!!!) אבל רק באופן זמני עד שהקולקציות האמיתיות (ולא השני פיסים בפרזנטציות) יגיעו לחנויות- ואז אומר את דברי. בתור נזקקת לבגדים (כבר שנה שלא הייתי בחו"ל והצטיידתי במלתחה חדשה), יצאתי למסע צייד אחר הבגדים שיככבו במלתחתי העונה. שיכנעתי את עצמי, ימים כלילות, שאין מצב שאני לא מוצאת בגדים בארץ, ושאני חייבת, אבל ח-י-י-ב-ת לחדש את מחלקת הבייסיק לפחות אצלי בארון.השבוע אקריב עצמי למסע לחיפוש בגדים, ואעדכן אתכם במה מתרחש בחנויות למידות עסיסיות...

אז חדורת מוטיבציה והמון חלומות צעדתי בגאווה לקניון היישר אל 'קרייזי ליין'. ובכן, חלומות כבר אמרתי?
בשנייה עליתי ממידה 48 למידה 52 (אולי גברת קרייזי ליין- תפסיקי לשגע אותנו עם המידות המשתנות שלך כל עונה????!!!!), ומכשהבנתי שלביטני הריקה אין כל קשר להעלאת המידה, החל לו מסע החיפושים הקדחתני. מה חיפשתי? הכל; מחולצות ועד שמלות, ז'קטים- כל דבר שיראה טוב ויישב טוב אני לוקחת! באמת, אני כבר לא פיקית כשאני נואשת!

הרי חייבים שמלה קטנה (גדולה) שחורה וקלאסית בארון...

אגב, השלטים זועקים מבצע 2+1 ושלל זקנות העם הפולניות התקבצו לחפש מציאות. בקרייזי ליין- רוסית זו העברית החדשה!!! את עיניי תפסה שמלה שחורה שהייתה תלויה לה בסוף החנות. כמו נץ הצד את טרפו, זינקתי על השמלה והופ לתא מדידה. רכיסה פה, מחטב שם, ודיגמנתי לכל הזקיינלך- מהם פולקעס. קניתי. נקסט. התיאבון נפתח ואני רוצה עוד ועוד ועוד. חולמת לחזור לימים הטובים בהם האשראי גוהץ ללא הפסקה, ואני הסתובבתי עם חיוך על הפנים ושלל שקיות עמוסות כל טוב. ובחזרה למציאות; נברתי בין שלל הקולבים המעוטרים בבגדים בעיקר מחרידים, כאלה שאפילו זקנות לא רוצות, ומה שכבר כן נחמד תפור מבד שנצמד לקיבינימט או בגזרה שהולמת פרגיות ששכחו לאכול... לא התייאשתי והמשכתי לנבור ולנבור עד שמצאתי ספק טוניקה ספק שמלה עם אחלה צבעים ושרוולים כמו שאני אוהבת, ותוך שנייה זה כבר היה עליי. קניתי. נקסט. אחרי חיפושים נואשים נוספים גררתי עצמי לקופה, ותוך מאמצי שיכנוע מצד המוכרת, אספתי בדרך עוד עליונית שחורה נחמדה (בכל זאת 2+1), גיהצתי והלכתי.

סוף סוף קצת צבע!!!

אז מה היה לנו?
* רצון לחדש את הבייסיק; לא מצאתי ולו דגם אחד של מכנסיים נורמליים, שחורים וקלאסים וגם לא ג'ינס ראוי.
* שלל החולצות זועקות שמישהו יציל אותן מעצמן.
* זקנות שקיטרו שזה יקר; חמודות, ביננו, 500 ש"ח לשלושה פריטים זה ממש לא נורא, כל חולצה פקקטה בקסטרו עולה 300 ש"ח, ובטח לא במידות שחיפשתן. אז חדל קמצנות!

הדבר היחיד הנורמלי שמצאתי בשביל לחתום את העסקה- וכמובן שהוא (שוב) שחור!

מה הייתי רוצה שיהיה?
*מחלקת בייסיק של מכנסיים בגזרות מחמיאות ועיצוב קלאסי ונקי
* חצאית מידי קלאסית ישרה בלי תיפורים או אטרקציות מיותרות
* חולצות בייסיק נקיות עם טוויסט עיצובי עדין
* פלטת צבעים מרשימה יותר ומרגשת ולא רק צבעים שגורמים לנו לרצות להתאבד
* בדים שמחמיאים לנשים עם צמיג פה ובטן שם
* שמלות שמותאמות לנשים עם מפתחים, שרוולים וגזרות מחמיאות

מה שהציל את המצב זו המוכרת הצעירה והנחמדה, שעזרה וגם הורידה את הגיל הממוצע בחנות...